تماس با ما :   09122423312 09121005578

لوبیا چیتی زنجان – شرکت هانا فود

لوبیا چیتی زنجان – شرکت هانا فود

لوبیا چیتی زنجان – شرکت هانا فود

لوبیا چیتی زنجان چه ویژگی هایی دارد؟ شرکت های عمده پخش لوبیا چیتی زنجان کدامند؟ قیمت روز و عمده این لوبیا چقدر است؟

خرید و فروش لوبیا چیتی

در ایران حبوبات محبوبیت زیادی بین مردم داشته و برای پخت بیش تر غذاها از آنها استفاده می شود. همین امر باعث به وجود آمدن تقاضا برای این محصولات در بازار است. از جمله حبوبات پرتقاضا و  محبوبی که در بازار خرید و فروش بالائی دارد، میتوان به لوبیا چیتی اشاره کرد. کشت و تولید این محصول در مناطقی که از لحاظ شرایط آب و هوائی قابلیت کشت آن را دارند به صورت گسترده انجام می شود. در این میان می توان به استان های زنجان، اراک و لرستان اشاره کرد. اما شهرستان های خمین و زنجان تولید کننده بهترین نوع لوبیا چیتی در کشور هستند.

انواع لوبیا چیتی موجود در بازار

1- لوبیا چیتی ایرانی

2- لوبیا چیتی خارجی

لوبیا چیتی زنجان

فروش لوبیا چیتی خارجی

لوبیا چیتی در بین حبوبات بعد از عدس دومین حبوبات پر مصرف در بین ایرانیان است. کشور ما خود یکی از تولید کننده های لوبیا چیتی است به طوری که لوبیا چیتی ایرانی یکی از با کیفیت ترین انواع لوبیا چیتی بشمار می رود. ولی به دلیل مصرف بالای و همچنین به دلیل این که میزان تولید داخلی پاسخگوی نیاز بازاری های داخلی نیست، لذا واردات آن نیز صورت می گیرد. عمده ترین کشورهایی که واردات لوبیا چیتی از آنها به کشورمان صورت می گیرد به صورت زیر می باشند:

انواع لوبیا چیتی خارجی

1- لوبیا چیتی ازبکستان: بهترین نوع لوبیا چیتی وارداتی است.

2- لوبیا چیتی چین: در دو نوع گرد و کشیده به وفور در بازار یافت می شود.

3- لوبیا چیتی قرقیز: این نوع از لوبیا چیتی از لحاظ کیفیت با لوبیا چیتی ازبکستان برابری می کند.

4- لوبیا چیتی آفریقایی: نسبت به انواع دیگر لوبیا چیتی قیمت مناسب تری دارد.

5- لوبیا چیتی اتیوپی: این نوع از لوبیا چیتی نیز با توجه به کیفیتی که دارد قیمت مناسبی دارد.

انواع لوبیا چیتی ایرانی کدام است؟

1- لوبیا اقلید

2- لوبیا ازنا

3- لوبیا زنجان

4- لوبیا سراب

5- لوبیا خمین

قیمت لوبیا چیتی زنجان

شهر زنجان پس از شهرستان خمین به عنوان دومین قطب تولید لوبیا چیتی در کشور شناخته می شود. تمامی افرادی که شناخت خوبی در زمینه حبوبات به خصوص لوبیا چیتی دارند و در این زمینه فعالیت کرده اند می دانند که لوبیا چیتی زنجان هم از لحاظ کیفیت محصول هم از لحاظ قیمت آن جزء بهترین هاست. لوبیا چیتی زنجان محصولی بسیار خوش پخت و خوش طعم و عطر است. از ویژگی های شاخص لوبیا چیتی زنجان درشت بودن و گرد بودن دانه های آن نسبت به لوبیا چیتی سایر مناطق است.

لوبیا چیتی زنجان به ۳ صورت خرمنی، بوجاری و دستچین شده در بازار به فروش می رسد. نوع دستچین شده آن جزء گران قیمت ترین لوبیاهای موجود در بازار به شمار می رود و لوبیا چیتی خرمنی به علت بوجاری نشده بودن آن قیمت نسبتا پایینی نسبت به دو نمونه دیگر دارد.

قیمت روز لوبیا چیتی

عوامل مهمی از جمله سایز دانه های لوبیا چیتی، بوجاری یا دستچین بودن آن، یکدست بودن بار، ریز یا درشت بودن دانه های لوبیا، نو یا کهنه بودن محصول بر قیمت آن تاثیر گذار است.شرکت محصولات غذائی هانا فود با پخش عمده لوبیا چیتی زنجان و با کیفیت عالی در خدمت شما مشتریان عزیز می باشد. شما عزیزان می توانید همه روزه جهت ثبت سفارش لوبیا چیتی زنجان با کیفیت و بارگیری و ارسال سریع  با شماره های درج شده در سایت با مشاوران ما در بخش فروش در ارتباط باشید.

لوبیا چیتی زنجان

خرید تضمینی / کیفیت عالی / قیمت کف بازار

مجموعه ی ما از جمله شرکت هایی است که انواع مختلف لوبیا چیتی را به صورت تضمینی و به شرط کیفیت ، به فروش می رساند. کیفیت انواع لوبیا چیتی وارداتی و داخلی با یکدیگر متفاوت می باشد، لذا مشتریان عزیز میتوانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشند. شرکت صنایع غذائی هانا فود تمام انواع لوبیا چیتی را تهیه و به دست شما می رساند. این شرکت با پخش عمده لوبیا چیتی، آمادگی انجام سفارش شما به هر نحو و شکلی را دارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش شرکت تماس حاصل فرمائید.

پخش عمده لوبیا چیتی

شرکت صنایع غذائی هانا فود با پخش عمده لوبیا چیتی با کیفیت در خدمت شما مشتریان عزیز می باشد. شما عزیزان می توانید همه روزه جهت ثبت سفارش لوبیا چیتی با کیفیت و بارگیری و ارسال سریع  با شماره های درج شده در سایت با مشاوران ما در بخش فروش در ارتباط باشید. و برای اطلاع از قیمت روز و پخش عمده لوبیا چیتی، عضو کانال تلگرامی ما شوید و پیج اینستاگرام ما را دنبال کنید.

شبکه های اجتماعی ما

جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین اطلاع از قیمت روز این محصول کانال تلگرامی و پیج اینستاگرام ما را دنبال کنید.

لوبیا چیتی زنجان

 

 

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو در سایت


دسته بندی


آخرین مقالات


برچسب ها


آخرین پروژه ها


خرید عمده جو پوست کنده | شرکت هانا فود
فروش لوبیا عروس مرغوب | شرکت هانا فود
قیمت نخود سه خان | شرکت هانا فود
بازرگانی لوبیا چشم بلبلی | شرکت هانا فود
لوبیا چیتی خرمنی زنجان | شرکت هانا فود
شرکت پخش جو پرک به صورت عمده | شرکت هانا فود